Pikniki Firmowe pod Warszawą

Pikniki Firmowe pod Warszawą

Extreme Park 59 doskonale nadaje się nie tylko na imprezy integracyjne, ale także do zorganizowania pikniku firmowego dla pracowników i ich rodzin. Nasz rozległy i niezwykle zróżnicowany teren pozwala na realizacje nawet najbardziej śmiałych pomysłów, a nasze doświadczenie gwarantuje sukces każdej imprezy.

Polana Piknikowa

To nasze centrum dobrej zabawy. Polana zlokalizowana jest bezpośrednio nad urokliwym strumykiem. Znajduje się tu wiata grillowa oraz krąg ogniskowy. To tutaj instalujemy główną infrastrukturę na piknikach firmowych taką jak scena, meble czy namioty, a w gotowości czekają nasi barmani, kucharze i artyści by serwować to co potrafią najlepszego.

Strefa Atrakcji Piknikowych

Niezależna polana jest przeznaczona na atrakcje dla najmłodszych. Tutaj wybawią się na całego korzystając np. z dmuchańców, eurobungy, zrobingu czy biorąc udział w animacjach.

Teren Leśny

My nie zapominamy o atrakcjach dla dorosłych uczestników pikniku firmowego! W terenie czekają trasy dla quadów, trzy pola do rozgrywek paintballowych i airsoftowych, a także stacje do gier terenowych. Atrakcje tu mogą być ogólnodostępne, ale zorganizowanie programu nawet dla 200 osób jednocześnie to dla nas pestka.

Biesiadnie czy VIP’owsko ?

Pikniki firmowe, tak jak wszystkie inne imprezy mają swoje cele. My to rozumiemy i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Zapewniamy atrakcje, infrastrukturę czy aranżacje przestrzeni dopasowane do indywidualnych potrzeb. Powiedz nam jak wyobrażasz sobie piknik i jaki cel chcesz osiągnąć, a otrzymasz od nas zróżnicowaną ofertę, z której wybierzesz nie tylko scenariusz, atrakcje czy menu, ale nawet takie detale jak kolor obrusów.

Piknik firmowy z rodzinami czy bez ?

Jeżeli zadajesz sobie to pytanie to chętnie pomożemy Ci na nie odpowiedzieć. Przeanalizujemy wspólnie wszystkie za i przeciw. Jednak niezwykle pomocne może być odpowiedzenie sobie na inne pytanie – w jakim celu chcesz zorganizować piknik ?

Należy mieć na uwadze, że charakter imprezy wyłączenie dla pracowników oraz imprezy dla pracowników z rodzinami są diametralnie różne i tym samym realizują zupełnie inne cele.

Pikniki Tematyczne

Piknik hawajski, piracki, a może militarny? Z nami to proste, bo robiliśmy chyba już wszystko. Zadbamy o odpowiedni dobór atrakcji, scenografii, mebli a nawet menu i drinków.

Kompleksowa organizacja pikników firmowych

Zajmujemy się kompleksową organizacją pikników. W zakresie naszych działań jest zapewnienie:

  • Infrastruktury (ogrodzenia, namioty, hale namiotowe, stoły, ławki, krzesła, sanitariaty itp.)
  • Zabezpieczenia (ochrona, pogotowie, straż pożarna)
  • Techniki scenicznej (scena, nagłośnienie, oświetlenie, multimedia)
  • Cateringu
  • Scenariusza imprezy
  • Prowadzących
  • Atrakcji dla dzieci i dorosłych
  • Występów artystycznych
  • Pokazów i efektów specjalnych (pokaz fajerwerków, konfetti itp.)
  • Produktów poligraficznych (zaproszenia, plakaty, ulotki, banery, roll-up’y, gadżety itp.)