Przejdź do treści

Pikniki Firmowe pod Warszawą

Extreme Park 59 jest doskonałym miejscem na piknik firmowy w okolicy Warszawy.  Nasz rozległy i niezwykle zróżnicowany teren pozwala na realizacje nawet najbardziej śmiałych pomysłów, a nasze doświadczenie gwarantuje sukces każdej imprezy. Na uwagę zasługuje fakt, że znajdujemy się woj.  Mazowieckim, dosłownie 35 minut od Stolicy.  Tak komfortowa odległość jest ważna dla wielu uczestników pikniku, a szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Polana Piknikowa Nad Rzeką

Polana to nasze centrum piknikowej zabawy. Zlokalizowana jest bezpośrednio nad urokliwym strumykiem. Znajduje się tu wiata oraz krąg ogniskowy. Na samej polanie organizujemy imprezy do ok 80 osób, a łącznie z ogródkiem restauracyjnym i namiotem do ok 200 osób. Ogródek i namiot są bezpośrednio przy polanie, kilka schodków w górę. Namiot ma powierzchnię 300 m2 i jest klimatyzowany.

Strefa atrakcji piknikowych dla dzieci

Niezależna polana jest przeznaczona na atrakcje dla najmłodszych gości pikniku. Tutaj wybawią się na całego korzystając np. z dmuchańców, eurobungy, zrobingu czy biorąc udział w animacjach.

Strefa atrakcji dla dorosłych

My nie zapominamy o atrakcjach dla dorosłych! W terenie czekają trasy dla quadów, trzy pola do rozgrywek paintballowych i airsoftowych, a także stacje do gier terenowych. Atrakcje tu mogą być ogólnodostępne, ale zorganizowanie programu nawet dla 200 osób jednocześnie to dla nas pestka.

Pikniki biesiadne i VIP'owskie

Pikniki firmowe, tak jak wszystkie inne imprezy mają swoje cele. My to rozumiemy i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Zapewniamy atrakcje, infrastrukturę czy aranżacje przestrzeni dopasowane do indywidualnych potrzeb. Powiedz nam jak wyobrażasz sobie piknik i jaki cel chcesz osiągnąć, a otrzymasz od nas zróżnicowaną ofertę, z której wybierzesz nie tylko scenariusz, atrakcje czy menu, ale nawet takie detale jak kolor obrusów.

Pikniki tylko dla pracowników lub z rodzinami

Czy warto organizować piknik firmowy wraz z rodzinami, czy jednak powinien to być czas wyłącznie dla pracowników ? Chętnie pomożemy Ci odpowiedzieć na to pytanie. Przeanalizujemy wspólnie wszystkie za i przeciw. Jednak niezwykle pomocne może być odpowiedzenie sobie na inne pytanie – w jakim celu chcesz zorganizować spotkanie ?

Należy mieć na uwadze, że charakter imprezy wyłączenie dla pracowników oraz imprezy dla pracowników z rodzinami są diametralnie różne i tym samym realizują zupełnie inne cele.

Pikniki Tematyczne

Piknik hawajski, piracki, a może militarny? Z nami to proste, bo robiliśmy chyba już wszystko. Zadbamy o odpowiedni dobór atrakcji, scenografii, mebli a nawet menu i drinków.

Kompleksowa organizacja pikników dla firm

Zajmujemy się kompleksową organizacją pikników firmowych. W zakresie naszych działań jest zapewnienie:

  • Infrastruktury (ogrodzenia, namioty, hale namiotowe, stoły, ławki, krzesła, sanitariaty itp.)
  • Zabezpieczenia (ochrona, pogotowie, straż pożarna)
  • Techniki scenicznej (scena, nagłośnienie, oświetlenie, multimedia)
  • Cateringu
  • Scenariusza imprezy
  • Prowadzących
  • Atrakcji dla dzieci i dorosłych
  • Występów artystycznych
  • Pokazów i efektów specjalnych (pokaz fajerwerków, konfetti itp.)
  • Produktów poligraficznych (zaproszenia, plakaty, ulotki, banery, roll-up’y, gadżety itp.)