Przejdź do treści

Paintball okolice Warszawy

Zapraszamy na rozgrywki Paintball pod Warszawą.  Realizujemy je w ramach imprez integracyjnych, wieczorów kawalerskich czy też imprez urodzinowych. Zapewniamy atrakcje towarzyszące, catering i noclegi.

Nasze pole paintballowe znajduje się w woj. Mazowieckim, w Kuklówce k/Radziejowic. Dotrzesz do nas w chwilę: Mszczonów – 10 min, Grodzisk Mazowiecki i Żyrardów – 15 min, Podkowa Leśna – 25 min, Pruszków – 30 min, Warszawa – 35 min. 

Pole Paintballowe

Rozgrywki paintballowe odbywają się w terenie leśnym, to aż 200 000 m2 !. Są tu przygotowane trzy niezależne strefy do realizacji scenariuszy, a na nich m.in:

 • Przejście graniczne
 • Baza Paliw
 • Skład amunicji
 • Obóz mjr Hannibala
 • Radiostacja
 • Baza rakietowa
 • Poligon

Baza

Nasza baza jest zlokalizowana na polanie pośrodku lasu. Do waszej dyspozycji są:

 • dwie wiaty (140 m2 i 70 m2)
 • zaplecze sanitarne 
 • miejsce na ognisko

Wieczory Kawalerskie z Paintballem

Organizujemy wieczory kawalerskie połączone z paintballem. Właściwie większość rozgrywek paintballowych jakie się u nas odbywają to element wieczorów kawalerskich i w drugą stronę – niemal wszyscy uczestnicy imprez kawalerskich wybierają Paintball. Dzień na polu jest zwieńczony kolacją grillową przy ognisku w naszym leśnym obozie. Chętni mogą też skorzystać z noclegu kontaktując się bezpośrednio z recepcją ośrodka Kuklówka Conference. Na chwilę obecną nie zapewniamy quadów na wieczory kawalerskie, jeżeli Ci na tym zależy to polecimy Ci tor w okolicy.

Imprezy Integracyjne z Paintballem

Rozgrywki paintballowe są jedną z najbardziej popularnych i emocjonujących zabaw na imprezach integracyjnych dla firm. Są idealną formą zabawy oraz zapewniają niezapomniane wrażenia. Na imprezach firmowych często też korzystamy z ASG, czyli alternatywy dla Painballa. Pozwala to zaoszczędzić gościom czas potrzebny na ładowanie butli czy kulek.

W zależności od ilości uczestników i preferencji rozgrywki są organizowane w kilku wariantach:

 • jako główna atrakcja – szczególnie w przypadku małych grup, rozgrywki najczęściej uzupełniamy o szkolenie taktyczne. Zajęcia mogą trwać nawet ok 4 godz.
 • jako element programu – z myślą o większych grupach, gdzie poza rozgrywkami odbywają się zajęcia np. z survivalu, strzelectwa, ratownictwa czy jazdy quadami.
 • jako atrakcja ogólnodostępna – głównie w przypadku pikników lub ograniczonej liczbie chętnych

INFORMACJE DODATKOWE  

CENNIK DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH (Wieczory Kawalerskie, Imprezy Urodzinowe) 

Paintball: 140 zł/os. – min 1400 zł  (500 kulek, marker, mundur, maska; 2,5 godz.) – niedostępne do odwołania

ASG: 120 zł/os. – min 1200 zł (1000 kulek, replika, mundur, okulary, maska; 2,5 godz.) 

DODATKI

Pirotechnika (symulacja pola walki): 15 zł/os.

Rękawiczki: 5 zł/os.

Dodatkowe kulki Paintballowe: 75 zł/500 kulek

Dodatkowe kulki ASG: 100 zł/4000  kulek

Noclegi i Catering: skontaktuj się bezpośrednio z recepcją ośrodka Kuklówka Conference +48 (46) 857 77 99 , biuro@oswkuklowka.pl . (W ramach organizacji wieczorów kawalerskich nie pośredniczymy w rezerwacji noclegu.)

Quady: NIE zapewniam quadów w ramach wieczorów kawalerskich. Polecimy Ci zaprzyjaźnioną firmę.

Kontakt

Bądźmy w kontakcie – to najważniejsze. Na pewno w każdej kwestii się porozumiemy, jesteśmy elastyczni i do każdego podchodzimy indywidualnie.

Zaliczka

Po dokonaniu rezerwacji jest ona aktywna przez 48 godziny. W tym czasie należy wpłacić zaliczkę w wysokości 20% zamówionych świadczeńReszta należności jest płatna gotówką w dniu spotkania. W przypadku braku wpłaty zaliczki rezerwacja zostanie anulowana. 

Anulacja

Możesz bezkosztowo anulować rezerwację najpóźniej na 14 dni przed planowanym spotkaniem. Wówczas zwrócimy Ci wpłaconą zaliczkę.

Zmiana terminu na późniejszy

Możesz bezkosztowo zmienić termin rezerwacji najpóźniej na 14 dni przed pierwotnie planowanym terminem spotkania. Termin rezerwacji możesz zmienić raz.

Zmiana terminu na wcześniejszy

Możesz bezkosztowo zmienić termin rezerwacji w dowolnym momencie, jeżeli tylko inny będzie dostępny.

Zmiana godziny

Możesz bezkosztowo zmienić godzinę rezerwacji w dowolnym momencie, jeżeli tylko inna będzie dostępna.

Zmiana ilości osób

Możesz zarówno zwiększyć jak i zmniejszyć ilość osób uczestniczących w spotkaniu. Pamiętaj tylko, że obowiązują minimalne wartości zamówienia bez względu na ilość graczy.

Dni

Rozgrywki standardowo organizujemy w soboty, ze względu na popularność tego dnia i taką możliwość znajdziesz w formularzu rezerwacji. Niemniej jednak jeżeli pasuje Ci inny dzień, daj nam znam znać, na pewno znajdziemy dogodny termin.

Godziny Rozgrywek

Przywidziany czas na grupę to 2,5 godzin. Jeżeli po Twojej grupie nie ma kolejnej i macie jeszcze kulki ten czas można przedłużyć, w przeciwnym wypadku pole musi zostać opuszczone.

Uczestnicy organizowanych u nas spotkań mogą skorzystać z noclegu w ośrodku Kuklówka Conference, który jest bezpośrednio połączony z naszym obiektem.

Imprezy Firmowe – zapewniamy nocleg w ramach kompleksowej organizacji spotkania.

Wieczory kawalerskie – w celu rezerwacji noclegów należy skontaktować się bezpośrednio z recepcją telefonicznie pod numerem (46) 857 77 99 lub mailowo biuro@oswkuklowka.pl

Wiele osób, które uczestniczą u nas rozgrywkach nie miała nigdy do czynienia ani z Paintballem ani z ASG. Jednak Paintball jest na tyle populary, że większość osób kojarzy o co w nim chodzi i tym samym częściej jest wybierany.

Podobieństwa:

jest ich bardzo wiele, niektórzy mówią, że to w zasadzie to samo, więc skupmy się na różnicach

Różnice:

kulka paintballowa zostawia ślad pod farbie, trudno oszukać, że się nie dostało, natomiast w ASG nie ma takiego śladu więc ważna jest gra fair play; to jedna z najważniejszych różnic, dlatego lepiej aby ASG było wybierane przez osoby, które się znają i nie powstawały niepotrzebne konflikty w trakcie gry

strzelanie w paintballu jest bardziej efektowne – widoczne rozbryzgi farby i kulki w locie

Repliki ASG z kolei są bardziej efektowne wizualnie – to repliki prawdziwej broni  w skali 1:1

Repliki są zdecydowanie bardziej celne na dużych odległościach, najczęściej są lżejsze od markerów i wygodniejsze w użytkowaniu

Ochrona twarzy w ASG jest lżejsza, bardziej przewiewna, jest to szczególnie istotne w przypadku wysokiej temperatury powietrza oraz daje komfort w prowadzeniu długich rozgrywek.

Paintball szczególnie się sprawdza w szybkich grach na ograniczonej przestrzeni, a ASG na większej przestrzeni.

Gra toczy się w terenie leśnym, w związku z czym zapewnij sobie solidne buty, najlepiej za kostkę – to nie jest sugestia!

Jeżeli jesteś fanem paintballa, a akurat w planowanym przez Ciebie terminie ma być dość ciepło, pomyśl o wybraniu zamiennie rozgrywek ASG. Maski do ASG są przewiewne, zwiększa to komfort zabawy.

Jeżeli chcesz skorzystać z noclegów w pokojach hotelowych skontaktuj się bezpośrednio z ośrodkiem Kuklówka Conference.